Na všechny naše produkty je poštovné a dobírka zdarma

 

 


Úvod » Produkty pro zdraví STARLIFE » Imunita » STARLIFE OSTEO STAR 1000 ml


        

STARLIFE OSTEO STAR 1000 ml

doprava zdarma

skladem ne

 

Číslo produktu: 222
naše cena:
2 340,00 Kč (97,50 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

STARLIFE OSTEO STAR 1000ml- doplněk stravy

Dodává organismu potřebnou denní dávku vápníku, hořčíku, vitaminu C a vitaminu D v plně ionizované koloidní formě.

OSTEO STAR dodává organismu potřebnou denní dávku vápníku, hořčíku, vitaminu C a vitaminu D v plně ionizované koloidní formě. Složky přípravku jsou součástí kostních struktur, ale také celé řady metabolických pochodů, kterých se účastní jako součásti enzymů. Působí příznivě na stabilizaci buněčných membrán. OSTEO STAR pomáhá zajišťovat dostatečný přísun potřebných živin.

Unikátní dar přírody

Osteoporóza je metabolické onemocnění charakterizované úbytkem kostní hmoty a poruchami stavby kostní tkáně. Důsledkem je pak náchylnost kostí ke zlomeninám.

Doporučujeme všem osobám starším 45 let pravidelně užívat produkt OSTEO STAR, který představuje ideální kombinaci základních živin pro udržení normální kostní hmoty až do pozdního věku.

Výskyt osteoporózy a zlomenin narůstá s věkem, častěji (v 75 % případů) jsou postiženy ženy, osoby málo fyzicky aktivní (nesportující) a ležící nemocní.

Vysoce vstřebatelná forma vápníku a hořčíkuVápník (Calcium) je jedním z hlavních nitrobuněčných prvků, který reguluje proces pronikání výživných látek buněčnými membránami a zásobuje svaly energií. Je základním stavebním prvkem kostí a podílí se na řadě enzymatických reakcí. Jeho nejlepší forma pro vstřebatelnost v organismu (až 90 %) je laktát.
Vápník napomáhá normální srážlivosti krve, podporuje normální energetický metabolismus, činnost svalů, funkci nervových přenosů, funkce trávicích enzymů a stav kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení a specializaci buněk.

Hořčík (Magnesium) je dalším důležitým nitrobuněčným iontem v těle, kterého je při dnešním způsobu životu potřebné vyšší množství a u kterého se zhoršilo „přirozené“ vstřebávání. Přináší uvolněnost tkání při napětí, je nezbytný pro normální činnost nervů a svalů a podporuje vstřebávání vápníku v těle. Většina zdrojů hořčíku (hydroxid či oxid) se velmi špatně vstřebává, pouze z 20 %. Nejlepší vstřebatelnost je ve formě glukonátu, až 90 % (což je až osminásobek oproti citrátu nebo dvojnásobek oproti karbonátu).
Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje elektrolytickou rovnováhu a normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, činnost svalů, syntézu bílkovin, psychickou činnost, normální stav kostí a zubů. Přispívá k procesu dělení buněk.

Naměřený vysoký obsah vápníku (hustota kosti) ještě neznamená, že jsou kosti v pořádku. Stejně důležitá je i kvalita kostí – jejich křehkost. Je to stejné jako byste měřili hustotu vápníku ve školní křídě. Výsledek hustoty vápníku vyjde na výbornou, ale pokud křídu upustíte na zem, rozlomí se na několik kousků. Je křehká! Proto se při měření osteoporózy měří nejen hustota kostí, ale i jejich kvalita, která odpovídá zabudování vápníku do kostní struktury.U osteoporózy mluvíme o „křehkých kostech“, protože se výrazně zvyšuje riziko zlomenin. V důsledku osteoporózy nejčastěji dochází ke zlomeninám krčku stehenní kosti, zlomeninám zápěstí a ke zlomeninám obratlových těl, a to někdy i při zcela minimálních úrazech.
Následkem zlomenin jsou bolesti v zádech a snižování tělesné výšky, ale také operace, dlouhodobé upoutání na lůžko s rizikem vzniku proleženin, záněty plic, atrofie svalstva a ztráty schopností vykonávat běžné základní činnosti (mytí, oblékání, stravování apod.)
Výskyt osteoporózy a zlomenin narůstá s věkem, častěji (v 75 % případů) jsou postiženy ženy, osoby málo fyzicky aktivní (nesportující) a ležící nemocní.
Úroveň demineralizace kostí lze dnes měřit pomocí osteodenzitometrů. Výsledkem je stanovení stupně osteoporózy a stanovení rizika vzniku zlomeniny.

Doporučené dávkování
2× 15 ml denně, děti 15 ml denně.

Složení
Složení (30 ml): Čištěná voda, vápník (mléčnan vápenatý) 266,7 mg (33,3 % RHP*); hořčík (glukonan hořečnatý) 123,9 mg (33 % RHP*); Vitis vinifera (vinná réva, koncentrovaná šťáva z plodu); Maqui (koncentrovaná šťáva z plodu); Aronia (koncentrovaná šťáva z plodu); Vaccinium macrocarpon (klikva velkoplodá, cranberry, koncentrovaná šťáva z plodu); regulátor kyselosti: kyselina citrónová; fruktóza; malinové aroma; konzervační látka: sorbát draselný; zahušťovadlo: Xanthan Gum; Vaccinium myrtillus (borůvkový prášek); vitamin C (kyselina askorbová) 15 mg; sladidlo: sukralóza, vitamin D (cholekalciferol) 5 µg (100 % RHP*). RHP* = referenční hodnoty příjmu
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

 

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.