Na všechny naše produkty je poštovné a dobírka zdarma

 

 


Úvod » Produkty pro zdraví STARLIFE » Nervová soustava » STARLIFE ENERGY STAR 10x 10ml


        

STARLIFE ENERGY STAR 10x 10ml

doprava zdarma

skladem ne

 

Číslo produktu: 326
naše cena:
470,00 Kč (19,58 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

ENERGY STAR - doplněk stravy pro zdraví, 10x 10ml
je naplněn složkami, které jsou zdrojem rychlého a účinného doplnění energie.

ENERGY STAR najdete:
Med je odjakživa známý pro svoji lahodnost a přirozenou výživnou hodnotou s všeobecnými blahodárnými účinky na organismus.
Panax ginseng – všehoj ženšenový – ženšen, taková jména má bylina, jejíž využívání je v oblasti východní Asie doloženo již téměř 5 000 let. Rostla zde v třetihorách, tedy před více než milionem let. Dokázala přežít tvrdé klimatické změny a je tedy i jistým symbolem života na zemi. Existují kořeny staré 300 až 400 let. Má schopnost upadat do vegetačního klidu až na několik desítek let. Má zcela specifické vlastnosti. Pro svoje využití jsou jí přisuzovány téměř magické vlastnosti. Ve staré Číně byla symbolem zdraví a dlouhověkosti, na Dálném východě je zvykem jí používat jako kořen života pro zvýšení fyzické a psychické výkonnosti. Ženšen je dnes po celém světě rozšířen jako prostředek doplňkové výživy. Ženšen dokáže blahodárně působit na podporu našich duševních a poznávacích schopností, zvyšuje mozkovou aktivu a činnost nervového systému. Významně se podílí na ochraně našeho organismu proti vnějším vlivům jako antioxidant a jako pomocník při zachování funkcí imunitního systému. Podporuje srdeční činnost a krevní oběh, který je spojován s výkonem mozku a jeho kreativitou, pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu i glukózy v krvi a tím i regulovat normální energetický metabolismus, také pomáhá zabraňovat ukládání tuku v cévním systému. Posiluje sexualitu,tělesnou i duševní svěžest, které jsou součástí zdravého životního stylu. Blahodárně působí na obnovení buněk a zpomaluje jejich stárnutí. Je významným pomocníkem proti únavě,stresu a v rekonvalescenci. Má vliv i na dobré trávení. Je dodavetelem pro nás tak potřebné energie k hezkému životu.
Také obsažená Guayana (Paulinia cupana) nám dodá část energie, sníží únavu, povzbudí k duševní koncentraci a bdělosti a aktivuje naše tělo jako celek. Posiluje psychicky i fyzicky. Není zanedbatelné, že má i příznivý vliv na stimulaci metabolismus tuků.
Royal jelly, mateří kašička, kdo by neznal, jak je důležitá pro vývoj a život včel. A nejen pro ně. Je nazývána „královská“, protože v dřívějších dobách si ji mohli dovolit pouze lidé bohatí. Royal jelly obsahuje všechny velice důležité živiny pro zachování života larev včel, jsou to zejména biologicky aktivní látky (aminokyseliny), sacharidy, vitaminy, stopové prvky, minerální a hormonální látky. Royal jelly podporuje kardiovaskulární systém a funkci žláz s vnitřní sekrecí. Podílí se na činnosti imunitního systému. Je důležitá pro zachování zdravé kůže. Posiluje naše tělo v extrémních a stresových situacích. Podporuje jeho obranyschopnost a dodá mu potřebnou vitalitu.

Doporučené dávkování
1 lahvička denně na lačno.

Složení
Složení 1 lahvičky (10 ml): Čištěná voda; med 2.400 mg; Panax Ginseng (všehoj ženšenový, extrakt z kořene) 300 mg; Royal Jelly (včelí mateří kašička) 200 mg; guarana 200 mg; Schizandra chinensis (klanopraška čínská, plod) 150 mg; alkohol (méně než 0,5 %).

Upozornění
Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.