Na všechny naše produkty je poštovné a dobírka zdarma

 

 


OBERON diagnostika - poradna

Testování biorezonančním přístrojem Oberon Titanium Quantum


 

BIOREZONANCE - Přístroje, které pracují na bázi biorezonance, využívají možnosti zjištění různých elektromagnetických vln vysílaných z organismu, přičemž buňky různých tkání a orgánů vysílají specifická vlnění. A toto vlnění je u zdravého člověka jiné než u nemocného.


Přístroj Oberon Titanium Quantum testuje přítomnost patogenů v organismu (viry, plísně, bakterie…), oslabení a další zátěže jednotlivých orgánů i fungování těla jako celku


Oberon – Titanium Quantum pracuje na principu takzvané oscilační terapie. Přístroj rozliší fyziologické signály od patologických, patologické změní na fyziologické a navrátí je zpět do těla pacienta. Tím dochází k harmonizaci celého organismu a k úpravě a posílení regulačního systému.
Oberon umožňuje vyhodnotit (podobně jako přístroj EAV) procentuální účinnost daného léku či potravinového doplňku.
Přístroj dokáže upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie a určit tak nemoc několik měsíců dopředu.

Poradna ceník: Oberon Titanium Quantum testování........1. meření 1000 Kč, kontrolní měření 800Kč

-zahrnuje 1-1,5h komplexní analýzu stavu jednotlivých orgánů, mikrobiálních i chemických zátěží, harmonizace celého těla Meta terapií, doporučení vhodné životosprávy a bylinných doplňků stravy na bázi tradiční celostní čínské medicíny

 

Kontakt: RNDr. Lucie Houšková, MaHu centrum, Krátká 1065, Hostivice, 603 255 244, luhouskova@seznam.cz

Certifikace: