Na všechny naše produkty je poštovné a dobírka zdarma

 

 


Úvod » Produkty pro zdraví STARLIFE » Bolesti hlavy » ASTRAVIA BOBY STAR 100 ml


        

ASTRAVIA BOBY STAR 100 ml

skladem ne

 

Číslo produktu: 316
naše cena:
624,00 Kč (26,00 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

BOBY STAR
emulse pro uvolnění svalového napětí a únavy


Napomáhá:
při regeneraci svalů; zvyšovat prokrvení svalstva
+ CELL GUARD + GINKGO STAR
mírnit bolesti svalů a otoků
+ ARTHRIMAX + ANATOMAX + CARTILAGE STAR
při migrénách
+ MIGRELIFE + TREND RELAX
odstraňovat metabolickou acidózu
+ BCAA 500 + REGEMAX + MULTI STAR
při běžné masáži
+ smíchejte malé množství BOBY STAR s masážní emulzí
Emulze, které nejen hřeje, ale i pomáhá...

Komplexní formule BOBY STAR je jediná a jedinečná, protože zde spolupůsobí několik velmi účinných látek. Je to specifický produkt pro ošetření namožených svalů, přetížených kloubů a mírní důsledky spojené s fyzicky náročnou aktivitou např. u sportovců, ale i všech ostatních, kteří musí být celý den na nohou. Obsahuje metylsalicylát a extrakt z kůry vrby bílé, které zlepšují prokrvení, povolují napětí a napomáhají uvolnění a relaxaci namožených svalů. Dále obsahují MSM (methylsulfonylmetan) a ergothionein. Mátový olej zklidňuje a podporuje vstřebávání. Capsicum je přírodní zdroj účinných látek z pálivé papriky a je zde použit především proto, že zvyšuje prokrvení a tím i následné uvolnění a zklidnění. Lysin aspartát je komplex dvou aminokyselin, který se významně podílí na následném uklidnění ve svalech. Zvláštností je zde extrakt ze žen-šenu a kůry vrby černé, které pronikají do podkoží a podporují regeneraci

Doporučené dávkování
Vmasírujte do svalu, nebo použijte malé množství BOBY STAR společně s masážní emulzí při masáži. Doporučení: BOBY STAR aplikujte pomocí ubrousku nebo rukavic. Po použití si důkladně omyjte ruce.

Složení
Metylsulfonylmetan (MSM), Salix caprea (vrba jíva, kůra), mentol, extrakt z arniky, cetylalkohol, Panax ginseng (všehoj ženšenový, extrakt), Capsicum frutescens (paprika křovitá, „kayennský pepř“), beta glukan, ergothionein, aspartát lysinu, Mentha piperita (mátová silice), stearyl glycir retinát.

Upozornění
Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.